top of page
"Yastık Adam" - 25 Şubat Pazar, 20.00 - Bambu Sahne - Bambu Tiyatro
"Yastık Adam" - 25 Şubat Pazar, 20.00 - Bambu Sahne - Bambu Tiyatro

25 Şub Paz

|

Bambu Sahne

"Yastık Adam" - 25 Şubat Pazar, 20.00 - Bambu Sahne - Bambu Tiyatro

Oyun: Yastık Adam Tarih: 25 Şubat Pazar 20.00 Yer: Bambu Sahne Ekip: Bambu Tiyatro "Bize Katılın" formunu doldurarak indirimli biletlerle oyunu izleyebilir ve fuaye etkinliğimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi içinse tüm kanallar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saat ve Yer

25 Şub 2024 20:00 – 22:00

Bambu Sahne, Kızılay, Kumrular Cd. 20-A D:2, 06000 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Fuaye Ankara olarak 25 Şubat Pazar akşamı saat 20.00'de, Bambu Sahne'nde "Yastık Adam" oyununu izlemeye gidiyoruz. Oyundan 10 dakika sonra da Bambu Tiyatro ekibiyle tanışıp sahne veya fuaye alanında oyun üzerine sohbet gerçekleştireceğiz.

NOT: Fuaye etkinliğimize katılıp indirimli biletlerle oyunu izlemek isterseniz "Bize Katılın" formumuzu doldurabilirsiniz. Formumuzu doldurduğunuzda adınıza yeriniz ayrılmış olacak ve oyun günü gişeden Fuaye Ankara seyircisi olduğunuzu belirterek sizin için ayırtılmış biletinizi temin edebileceksiniz. Fiyat bilgisi almak içinse bizimle iletişime geçebilrisiniz.

Yastık Adam

Yaş Sınırı: 15+ Süre: 120 dk./ 2 perde

Yastık Adam Ekim Ayında Bambu Sahne’de Prömiyer Yapıyor! Bambu Tiyatro 2022-2023 sanat sezonu için hazırladığı bir diğer yeni oyunu Martin McDonagh’ın yazdığı Yastık Adam ile sezona merhaba diyor! Ozan Demircioğlu’nun yönettiği, çevirisini ise Yusuf Eradam yaptığı Yastık Adam Bambu Sahne’de seyirci ile buluşuyor. 2017 Direklerarası En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alan Yastık Adam eserinde Tansel Aytekin, Göktuğ Metin, Burgaç Döğüşcü ve Hüseyin Oçan rol alıyor.

Oyun, gerçek ile hayal dünyası arasındaki var olan öykülerin sorgulanmasıyla başlıyor. Çocuklar ise baş kahramanları. Peki, şimdi hangi öykü gerçek? Hangi öykü kurmaca? Öfke, kimlik, birey, polis şiddeti ve aile; bütün bunlar masumiyet ve özgürlük içerisinde… Ölmenin ve öldürülmenin başa çıkılmaz denklemi bozuluyor.

Soluksuz bir gerilim, sorgulama…

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page