top of page
"Tanrıyı Gören Köpek" - 18 Ocak Perşembe , 20.00 - Yakîn Tiyatro - Tiyatro Step
"Tanrıyı Gören Köpek" - 18 Ocak Perşembe , 20.00 - Yakîn Tiyatro - Tiyatro Step

18 Oca Per

|

Yakîn Tiyatro

"Tanrıyı Gören Köpek" - 18 Ocak Perşembe , 20.00 - Yakîn Tiyatro - Tiyatro Step

Oyun: Tanrıyı Gören Köpek Tarih: 18 Ocak Perşembe, 20.00 Yer: Yakîn Tiyatro Ekip: Tiyatro Step "Bize Katılın" formunu doldurarak indirimli biletlerle oyunu izleyebilir ve fuaye etkinliğimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi içinse tüm kanallar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saat ve Yer

18 Oca 2024 20:00 – 22:00

Yakîn Tiyatro, Maltepe, Necatibey Cd. No:102/A, 06570 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Fuaye Ankara olarak 18 Ocak Perşembe günün saat 20.00'de, Yakîn Tiyatro'da "Tanrıyı Gören Köpek" oyununu izlemeye gidiyoruz. Oyundan 15 dakika sonra da Tiyatro Step ekibiyle tanışıp sahne veya fuaye alanında oyun üzerine sohbet gerçekleştireceğiz.

NOT: Fuaye etkinliğimize katılıp indirimli biletlerle oyunu izlemek isterseniz "Bize Katılın" formumuzu doldurabilirsiniz. Formumuzu doldurduğunuzda adınıza yeriniz ayrılmış olacak ve oyun günü gişeden Fuaye Ankara seyircisi olduğunuzu belirterek sizin için ayırtılmış biletinizi temin edebileceksiniz. Fiyat bilgisi almak içinse bizimle iletişime geçebilrisiniz.

Tanrıyı Gören Köpek Tiyatro Oyunu

Yaş Sınırı: 13+

Süre: 40 dk.

Dinsizlerin yaşadığı bir köyde yaşlı fırıncı mirasını yeğenine bırakma kararı verir. Ancak tek şartı her gün yoksullara ekmek dağıtmasıdır. Bu şartı öğrenen köylüler dalga ekmek için her gün fırının yolunu tutarlar. İnançsızlığın diz boyu olduğu bu köye bir ermiş gelir. Ancak köyden hiç kimse tarafından ilgi görmez. Genç fırıncı yoksullara ekmek dağıtırken bir köpek de ekmek almak için fırına dadanır. Bu köpek ermişe ekmek götüren köpektir. Bu köpek sayesinde fırıncının yolu ermişle kesişir. Fırıncı çıkarları için ermişle dostluk kurar ve her gün köpeğe gizli bir yerden ekmek almaya alıştırır. Ermişin ölümüyle ahali için köpek kutsallaşır ve olaylar içinden çıkılmaz bir hal alır.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page