top of page
"Şirket" - 11 Mart Pazartesi, 20.30 - Farabi Sahnesi - Söz Sanat Merkezi
"Şirket" - 11 Mart Pazartesi, 20.30 - Farabi Sahnesi - Söz Sanat Merkezi

11 Mar Pzt

|

Farabi Sahnesi

"Şirket" - 11 Mart Pazartesi, 20.30 - Farabi Sahnesi - Söz Sanat Merkezi

Oyun: Şirket Tarih: 11 Mart Pazartesi, 20.30 Yer: Farabi Sahnesi Ekip: Söz Sanat Merkezi "Bize Katılın" formunu doldurarak indirimli biletlerle oyunu izleyebilir ve fuaye etkinliğimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi içinse tüm kanallar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saat ve Yer

11 Mar 2024 20:30 – 22:30

Farabi Sahnesi, Cinnah Cad, Çankaya, Farabi Sk. 17/A, 06680 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Fuaye Ankara olarak 11 Mart Pazartesi akşamı saat 20.30'da, Farabi Sahnesi'nde "Şirket" oyununu izlemeye gidiyoruz. Oyundan 15 dakika sonra da Söz Sanat Merkezi ekibiyle tanışıp sahne veya fuaye alanında oyun üzerine sohbet gerçekleştireceğiz.

NOT: Fuaye etkinliğimize katılıp indirimli biletlerle oyunu izlemek isterseniz "Bize Katılın" formumuzu doldurabilirsiniz. Formumuzu doldurduğunuzda adınıza yeriniz ayrılmış olacak ve oyun günü gişeden Fuaye Ankara seyircisi olduğunuzu belirterek sizin için ayırtılmış biletinizi temin edebileceksiniz. Fiyat bilgisi almak içinse bizimle iletişime geçebilrisiniz.

Şirket

Yaş Sınırı: 13+ Süre: 50 dakika

Şirket: Silah üreten bir şirkete üst düzey bir yönetici alınacaktır. Zorlu sınavların ardından geriye iki aday kalmıştır. Kadın son derece hırslı, uyanık ve gaddar bir adaydır. Erkek ise tecrübelerine, ödüllerine ve başarılarına güvenmektedir. Bu iki aday, birbirlerinin geçmişleriyle ilgili sırlarını çözmeye çalışırken, çeşitli hilelere ve akıl oyunlarına başvurarak, diğerini yıldırmaya çabalar. Sonunda sinirleri bozulup giderek saldırganlaşmaya başlarlar...

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page