top of page
"Sevdadır" - 10 Ocak Çarşamba, 20.00 - Bambu Sahne - Ankara Devinim Tiyatro
"Sevdadır" - 10 Ocak Çarşamba, 20.00 - Bambu Sahne - Ankara Devinim Tiyatro

10 Oca Çar

|

Bambu Sahne

"Sevdadır" - 10 Ocak Çarşamba, 20.00 - Bambu Sahne - Ankara Devinim Tiyatro

Oyun: Sevdadır Tarih: 10 Ocak Çarşamba, 20.00 Yer: Bambu Sahne Ekip: Ankara Devinim Tiyatro "Bize Katılın" formunu doldurarak indirimli biletlerle oyunu izleyebilir ve fuaye etkinliğimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi içinse tüm kanallar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saat ve Yer

10 Oca 2024 20:00 – 22:00

Bambu Sahne, Kızılay, Kumrular Cd. 20-A D:2, 06000 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Fuaye Ankara olarak 10 Ocak Çarşamba günün saat 20.00'de, Bambu Sahne'de "Sevdadır" oyununu izlemeye gidiyoruz. Oyundan 15 dakika sonra da Ankara Devinim Tiyatro ekibiyle tanışıp sahne veya fuaye alanında oyun üzerine sohbet gerçekleştireceğiz.

NOT: Fuaye etkinliğimize katılıp indirimli biletlerle oyunu izlemek isterseniz "Bize Katılın" formumuzu doldurabilirsiniz. Formumuzu doldurduğunuzda adınıza yeriniz ayrılmış olacak ve oyun günü gişeden Fuaye Ankara seyircisi olduğunuzu belirterek sizin için ayırtılmış biletinizi temin edebileceksiniz. Fiyat bilgisi almak içinse bizimle iletişime geçebilrisiniz.

Sevdadır

Ankara’da dövülerek öldürülen şair Arkadaş Z. Özger’in hayatından ve şiirlerinden yola çıkılarak kurgulanan “müzikli oyun” SEVDADIR, Ankara Yüksel Caddesi’ndeki “İnsan Hakları Heykeli” önünde geçer ve izleyenleri bir Ankara hikâyesinin ortak paydası olaylarla ARKADAŞ’ın dönemi ile ARKADAŞ’ların yaşadığı günümüz dönemi arasında bir serüvene götürür. Bu serüvende yitip gidenler kadar, kalanlar da vardır ve onlar Arkadaş’ın bir güncesinde saklıdır. 68 kuşağından yitip giden Arkadaş’ların serüveninden günümüze uzanan, yarım kalmış bir hikâyeyi tamamlamak isteyen Arkadaş’ların macerasına armağandır SEVDADIR oyunu...

Yaş Sınırı: 13+ Oyun Süresi: Tek perde / 70 dk.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page