top of page
"Sendrom" - 29 Mayıs Çarşamba, 20:00 - Arcadium Sahne
"Sendrom" - 29 Mayıs Çarşamba, 20:00 - Arcadium Sahne

29 May Çar

|

Arcadium Sahne

"Sendrom" - 29 Mayıs Çarşamba, 20:00 - Arcadium Sahne

Oyun: Sendrom Tarih: 29 Mayıs Çarşamba, 20:00 Yer: Arcadium Sahne Ekip: Fact Tiyatro Fuayemiz herkese açık. Biletlerinizi bireysel olarak temin edip fuaye sohbetimize katılabilirsiniz. "Bize Katılın" formunu doldurarak oyun hakkındaki bilgi ve gelişmeleri mail adresinize alabilirsiniz.

Saat ve Yer

29 May 2024 20:00 – 22:00

Arcadium Sahne, Koru, 2432. Cd. No:192, 06810 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Fuaye Ankara olarak 29 Mayıs Çarşamba günün saat 20.00'de, Arcadium Sahne'de"Sendrom" oyununu izlemeye gidiyoruz. Oyundan 10 dakika sonra da Fact Tiyatro ekibiyle tanışıp sahne veya fuaye alanında oyun üzerine sohbet gerçekleştireceğiz.

NOT: Fuayemiz herkese açık. Biletlerinizi bireysel olarak temin edip fuaye sohbetimize katılabilirsiniz. "Bize Katılın" formunu doldurarak oyun hakkındaki bilgi ve gelişmeleri mail adresinize alabilirsiniz.

Sendrom Tiyatro Oyunu

Yaş Sınırı: 16+ Süre: 75 Dakika 

İki polis kapıyı -biri kadın biri erkek- kapıyı çaldığında ilk başta hiçbir şey anlamadım. Annem içerde her zamanki pırıltılı zekâsıyla çok düşünmekten yorgun düştüğü için uyuya kalmıştı ve kapıyı ben açmak zorunda kalmıştım! Annemi uyandırmaya gittim. Buz gibi suratıyla kapıya geldi! Polisler ismi söylediğinde babamın adını o an öğreniyormuşum gibi hissetmiştim. Böyle birinden bahsediyorlar, hiç duymadığım birinden… Çünkü benim için adı; ‘’Baba’ydı!’’ Ve bu olan şey, 11 yaşında bir çocuk olarak, Hiç düşünmüyorsun böyle şeylerin olacağını ama Oluveriyor… Denk gelişler çok acayip!

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page