top of page
"Olmak İstemediğim Ne Varsa" - 17 Mart Pazar, 20.30 - Farabi Sahnesi - Tiyatro OD
"Olmak İstemediğim Ne Varsa" - 17 Mart Pazar, 20.30 - Farabi Sahnesi - Tiyatro OD

17 Mar Paz

|

Farabi Sahnesi

"Olmak İstemediğim Ne Varsa" - 17 Mart Pazar, 20.30 - Farabi Sahnesi - Tiyatro OD

Oyun: Olmak İstemediğim Ne Varsa Tarih: 17 Mart Pazar, 20.30 Yer: Farabi Sahnesi Ekip: Tiyatro OD "Bize Katılın" formunu doldurarak indirimli biletlerle oyunu izleyebilir ve fuaye etkinliğimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi içinse tüm kanallar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saat ve Yer

17 Mar 2024 20:30 – 22:30

Farabi Sahnesi, Cinnah Cad, Çankaya, Farabi Sk. 17/A, 06680 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Fuaye Ankara olarak 17 Mart Pazar akşamı saat 20.30'da, Farabi Sahnesi'nde "Olmak İstemediğim Ne Varsa" oyununu izlemeye gidiyoruz. Oyundan 10 dakika sonra da Tiyatro OD ekibiyle tanışıp sahne veya fuaye alanında oyun üzerine sohbet gerçekleştireceğiz.

NOT: Fuaye etkinliğimize katılıp indirimli biletlerle oyunu izlemek isterseniz "Bize Katılın" formumuzu doldurabilirsiniz. Formumuzu doldurduğunuzda adınıza yeriniz ayrılmış olacak ve oyun günü gişeden Fuaye Ankara seyircisi olduğunuzu belirterek sizin için ayırtılmış biletinizi temin edebileceksiniz. Fiyat bilgisi almak içinse bizimle iletişime geçebilrisiniz.

Olmak İstemediğim Ne Varsa Tiyatro Oyunu

Süre: 70 dk.

‘’Küçük yerdi bizim orası. İlkokulu bitirdin ya hemen anaokuluna. Öyle değil. Ananın yanına. Ev işi öğrenmeye. Yemeği yapmaktan çok yemesini öğrenirsin. Yalandan da bi temizlik. Sonra buradaki her genç kızın ata sporu... Örgü. Ben köy işlerinden pek anlamam. Anam öyle dedirtirdi. Öğrenme derdi iş yapmasını. Çalıştırırlar. Bilmek kadar rezil şey yoktur derdi.

’’Baştan bu yana, dini öğretilere , türkülere, mitoloji ve tragedyalara konu olmuş, insanın kafasını kurcalayan ‘’kader’’ meselesi… Olmakta olduğumuz ya da olmaya çalıştığımız kişi bir tercih midir, yoksa kaderin şu akıl almaz cilvesi mi?  ‘’Olmak’’ İstemediğim Ne Varsa

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page