top of page
"Monachopsis" - 16 Şubat Cuma, 20.00 - Aralık Sahne - MAD Dance Theatre
"Monachopsis" - 16 Şubat Cuma, 20.00 - Aralık Sahne - MAD Dance Theatre

16 Şub Cum

|

Aralık Sahne

"Monachopsis" - 16 Şubat Cuma, 20.00 - Aralık Sahne - MAD Dance Theatre

Oyun: Monachopsis Tarih: 16 Şubat Cuma, 20.00 Yer: Aralık Sahne Ekip: MAD Dance Theatre "Bize Katılın" formunu doldurarak indirimli biletlerle oyunu izleyebilir ve fuaye etkinliğimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi içinse tüm kanallar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saat ve Yer

16 Şub 2024 20:00 – 22:00

Aralık Sahne, Kavaklıdere, Esat Cd. No: 28/A, 06680 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Fuaye Ankara olarak 16 Şubat Cuma akşamı saat 20.00'de, Aralık Sahne'de "Monachopsis" oyununu izlemeye gidiyoruz. Oyundan 15 dakika sonra da MAD Dance Theatre ekibiyle tanışıp sahne veya fuaye alanında oyun üzerine sohbet gerçekleştireceğiz.

NOT: Fuaye etkinliğimize katılıp indirimli biletlerle oyunu izlemek isterseniz "Bize Katılın" formumuzu doldurabilirsiniz. Formumuzu doldurduğunuzda adınıza yeriniz ayrılmış olacak ve oyun günü gişeden Fuaye Ankara seyircisi olduğunuzu belirterek sizin için ayırtılmış biletinizi temin edebileceksiniz. Fiyat bilgisi almak içinse bizimle iletişime geçebilrisiniz.

Monachopsis - MAD Dance Theatre Tiyatro Oyunu Yaş Sınırı: +13  Süre: 45 dakika.

“MONACHOPSIS”, insan olmanın aykırılığa bununla birlikte sevinçten kaosa olan yolculuğunu konu alıyor ve önlenemez bir çöküşün -belki de yükselişin- ortasında kalan hayatları performansa dönüştürüyor.Monachopsis - MAD Dance Theatre

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page