top of page
"Martin Eden" - 24 Mayıs Cuma, 20:00 - Ankara Yeni Sahne
"Martin Eden" - 24 Mayıs Cuma, 20:00 - Ankara Yeni Sahne

24 May Cum

|

Ankara Yeni Sahne

"Martin Eden" - 24 Mayıs Cuma, 20:00 - Ankara Yeni Sahne

Oyun: Martin Eden Tarih: 24 Mayıs Cuma, 20:00 Yer: Ankara Yeni Sahne Ekip: Ankara Yeni Sahne "Bize Katılın" formunu doldurarak indirimli biletlerle oyunu izleyebilir ve fuaye etkinliğimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi içinse tüm kanallar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saat ve Yer

24 May 2024 20:00 – 22:00

Ankara Yeni Sahne, Kızılay, Menekşe-1 Sk. 8-A, 06420 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Fuaye Ankara olarak 24 Mayıs Cuma günün saat 20.00'de, Ankara Yeni Sahne'de "Martin Eden" oyununu izlemeye gidiyoruz. Oyundan 10 dakika sonra da Ankara Yeni Sahne ekibiyle tanışıp sahne veya fuaye alanında oyun üzerine sohbet gerçekleştireceğiz.

NOT: Fuaye etkinliğimize katılıp indirimli biletlerle oyunu izlemek isterseniz "Bize Katılın" formumuzu doldurabilirsiniz. Formumuzu doldurduğunuzda adınıza yeriniz ayrılmış olacak. Oyun günü gişeden Fuaye Ankara seyircisi olduğunuzu belirterek sizin için ayırtılmış biletinizi temin edebileceksiniz. Fiyat bilgisi almak içinse bizimle iletişime geçebilrisiniz.

Martin Eden

Jack London'ın kült eseri Martin Eden Türkiye'de ilk defa Ankara Yeni Sahne yapımıyla seyirci karşısına çıkıyor.

Martin Eden sıradan bir denizciyken edebiyata ve aşka dair hayallerinin peşine düşerek yepyeni bir hayata yelken açan genç bir adamın hikâyesini anlatır.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page