top of page
"Küfeci" - 26 Ocak Cuma, 20.00 - Farabi Sahnesi - Tiyatro Trak
"Küfeci" - 26 Ocak Cuma, 20.00 - Farabi Sahnesi - Tiyatro Trak

26 Oca Cum

|

Farabi Sahnesi

"Küfeci" - 26 Ocak Cuma, 20.00 - Farabi Sahnesi - Tiyatro Trak

Oyun: Küfeci Tarih: 26 Ocak Cuma, 20.00 Yer: Farabi Sahnesi Ekip: Tiyatro Trak "Bize Katılın" formunu doldurarak indirimli biletlerle oyunu izleyebilir ve fuaye etkinliğimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi içinse tüm kanallar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saat ve Yer

26 Oca 2024 20:00 – 22:00

Farabi Sahnesi, Cinnah Cad, Çankaya, Farabi Sk. 17/A, 06680 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Fuaye Ankara olarak 26 Ocak Cuma günün saat 20.00'de, Farabi Sahnesi'de"Küfeci" oyununu izlemeye gidiyoruz. Oyundan 15 dakika sonra da Tiyatro Trak ekibiyle tanışıp sahne veya fuaye alanında oyun üzerine sohbet gerçekleştireceğiz.

NOT: Fuaye etkinliğimize katılıp indirimli biletlerle oyunu izlemek isterseniz "Bize Katılın" formumuzu doldurabilirsiniz. Formumuzu doldurduğunuzda adınıza yeriniz ayrılmış olacak ve oyun günü gişeden Fuaye Ankara seyircisi olduğunuzu belirterek sizin için ayırtılmış biletinizi temin edebileceksiniz. Fiyat bilgisi almak içinse bizimle iletişime geçebilrisiniz.

Küfeci

Süre: 60 dk.

Yaş Sınırı: 13+

"Bir hamalın öyküsü bu. Gün geçtikçe taşıdıklarının altında ezilen, yok sayılan, görmezden gelinen bir hamalın öyküsü. Toplum tarafından yavaş yavaş değil de bir çırpıda hiçe sayılan, ötekileştirilen Küfeci Şahap’ın öyküsü…Gökyüzündeki milyarlarca yıldızdan birinin öyküsü bu; akıp giden bir yıldızın öyküsü…

XXIII. Direklerarası Ödülleri En İyi Tek Kişilik Performans Ödüllü"

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page