top of page
"İstifa Fantezileri" - 30 Mart Cumartesi, 20.00 - Farabi Sahnesi - Heveskâr Tiyatro
"İstifa Fantezileri" - 30 Mart Cumartesi, 20.00 - Farabi Sahnesi - Heveskâr Tiyatro

30 Mar Cmt

|

Farabi Sahnesi

"İstifa Fantezileri" - 30 Mart Cumartesi, 20.00 - Farabi Sahnesi - Heveskâr Tiyatro

Oyun: İstifa Fantezileri Tarih: 30 Mart Cumartesi, 20.00 Yer: Farabi Sahnesi Ekip: Heveskâr Tiyatro "Bize Katılın" formunu doldurarak indirimli biletlerle oyunu izleyebilir ve fuaye etkinliğimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi içinse tüm kanallar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saat ve Yer

30 Mar 2024 20:00 – 22:00

Farabi Sahnesi, Cinnah Cad, Çankaya, Farabi Sk. 17/A, 06680 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Fuaye Ankara olarak 30 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00'de, Farabi Sahnesi'nde "İstifa Fantezileri" oyununu izlemeye gidiyoruz. Oyundan 15 dakika sonra da Heveskâr Tiyatro ekibiyle tanışıp sahne veya fuaye alanında oyun üzerine sohbet gerçekleştireceğiz.

NOT: Fuaye etkinliğimize katılıp indirimli biletlerle oyunu izlemek isterseniz "Bize Katılın" formumuzu doldurabilirsiniz. Formumuzu doldurduğunuzda adınıza yeriniz ayrılmış olacak ve oyun günü gişeden Fuaye Ankara seyircisi olduğunuzu belirterek sizin için ayırtılmış biletinizi temin edebileceksiniz. Fiyat bilgisi almak içinse bizimle iletişime geçebilrisiniz.

İstifa Fantezileri Tiyatro Oyunu Yaş Sınırı: 16+ Süre: Tek Perde / 60 Dakika - Abi ya, bizim hayatımız böyle mi geçecek?  - Nasıl yani? - Böyle işte… Sabah kalk, sonra işe gel, sonra eve dön, 2-3 saat takıl, sonra yat. Sonra sabah yine kalk… Hafta sonu gelsin diye bekle dur, sonra hafta sonu zart diye geçsin. Sonra yine pazartesi…

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page