top of page
"Herkes Kocama Benziyor" - 28 Şubat Çarşamba, 20.00 - CerModern - Kadıköy Emek Tiyatrosu
"Herkes Kocama Benziyor" - 28 Şubat Çarşamba, 20.00 - CerModern - Kadıköy Emek Tiyatrosu

28 Şub Çar

|

CerModern

"Herkes Kocama Benziyor" - 28 Şubat Çarşamba, 20.00 - CerModern - Kadıköy Emek Tiyatrosu

Oyun: Herkes Kocama Benziyor Tarih: 28 Şubat Çarşamba, 20.00 Yer: CerModern Ekip: Kadıköy Emek Tiyatrosu "Bize Katılın" formunu doldurarak indirimli biletlerle oyunu izleyebilir ve fuaye etkinliğimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi içinse tüm kanallar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saat ve Yer

28 Şub 2024 20:00 – 22:00

CerModern, Anafartalar, Altınsoy Cd. No:3, 06101 Sıhhıye / Altındağ/Altındağ/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Fuaye Ankara olarak 28 Şubat Çarşamba günün saat 20.00'de, CerModern'de"Herkes Kocama Benziyor" oyununu izlemeye gidiyoruz. Oyundan 15 dakika sonra da Kadıköy Emek Tiyatrosu ekibiyle tanışıp sahne veya fuaye alanında oyun üzerine sohbet gerçekleştireceğiz.

NOT: Fuaye etkinliğimize katılıp indirimli biletlerle oyunu izlemek isterseniz "Bize Katılın" formumuzu doldurabilirsiniz. Formumuzu doldurduğunuzda adınıza yeriniz ayrılmış olacak ve oyun günü gişeden Fuaye Ankara seyircisi olduğunuzu belirterek sizin için ayırtılmış biletinizi temin edebileceksiniz. Fiyat bilgisi almak içinse bizimle iletişime geçebilrisiniz.

Herkes Kocama Benziyor Tiyatro Oyunu

Yaş Sınırı: 16+

Süre: 70 dk-Tek Perde

‘’Yok, o geceden beri bir rahatladım ama içim de sanki daha tam soğumadı.  Anlamıyom, öfkem öylece alaftan top gibi duruyomuş içimde. Acık soğudu. Amma bazı bazı yine fena oluyom. O geceden beridir bir şey yapıştı. Kafam durmuyo, ha bire çalışıyo. Kafam beynim hep uyanık. ‘’Arada sus kız,’’ diyom. Ne bileyim, ben kadınsam kafamın içi de kadındır herhalde diye öyle söylüyom. Gözleri cin gibi açık bir kadın.’’

Bir pavyonda tuvaletçilik yapan Ayten, kurulduğu makamında birer birer anlatıyor. Buraya nasıl ‘’düştüğünden’’, onu terk eden kocasından, kederinden, hevesinden, çok sevdiği pavyonda çalışan diğer ahbaplarından ama en çok da öfkesinden. Geçmişte tanımlayamadığı, anlamına parça parça ulaştığı o öfke bir gün tuvaletin buzlu camı gibi kırıldığında, bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmuyor.

Ödüller

Afife Tiyatro Ödülleri 2022   "Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu"

Direklerarası Tiyatro Ödülleri 2022  "Tek Kişilik Performans"

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page