top of page
"Günahkâr" - 10 Mart Pazar, 20.00 - Aralık Sahne - Sosyal Sahne
"Günahkâr" - 10 Mart Pazar, 20.00 - Aralık Sahne - Sosyal Sahne

10 Mar Paz

|

Aralık Sahne

"Günahkâr" - 10 Mart Pazar, 20.00 - Aralık Sahne - Sosyal Sahne

Oyun: Günahkâr Tarih: 10 Mart Pazar, 20.00 Yer: Aralık Sahne Ekip: Sosyal Sahne "Bize Katılın" formunu doldurarak indirimli biletlerle oyunu izleyebilir ve fuaye etkinliğimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi içinse tüm kanallar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saat ve Yer

10 Mar 2024 20:00 – 22:00

Aralık Sahne, Kavaklıdere, Esat Cd. No: 28/A, 06680 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Fuaye Ankara olarak 10 Mart Pazar akşamı saat 20.00'de, Aralık Sahne'de "Günahkâr" oyununu izlemeye gidiyoruz. Oyundan 10 dakika sonra da Sosyal Sahne ekibiyle tanışıp sahne veya fuaye alanında oyun üzerine sohbet gerçekleştireceğiz.

NOT: Fuaye etkinliğimize katılıp indirimli biletlerle oyunu izlemek isterseniz "Bize Katılın" formumuzu doldurabilirsiniz. Formumuzu doldurduğunuzda adınıza yeriniz ayrılmış olacak ve oyun günü gişeden Fuaye Ankara seyircisi olduğunuzu belirterek sizin için ayırtılmış biletinizi temin edebileceksiniz. Fiyat bilgisi almak içinse bizimle iletişime geçebilrisiniz.

Günahkar Tiyatro Oyunu

Yaş Sınırı: 18+

Süre: 60 Dakika / Tek Perde

Doğumdan ölüme kadar geçen evrelerde yedi ölümcül günahın her biriyle tanışan insankızı, hayat yolunda bu günahların yaşantısına, duygularına ve deneyimlerine etkisini fark ediyor. Berk Yalman’ın yazıp yönettiği oyun, anlatı tiyatrosunu fiziksel tiyatronun getirdiği prensiplerle harmanlar ve birçok farklı teatral stilden esinlenen oyunculuk yapısı ve reji tercihini teknolojinin imkanıyla birleştirerek özgün bir sahne dili yaratır.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page