top of page
"Gong" - 31 Mayıs Cuma, 20:00 - Aralık Sahne
"Gong" - 31 Mayıs Cuma, 20:00 - Aralık Sahne

31 May Cum

|

Aralık Sahne

"Gong" - 31 Mayıs Cuma, 20:00 - Aralık Sahne

Oyun: Gong Tarih: 31 Mayıs Cuma, 20:00 Yer: Aralık Sahne Ekip: Gong Sahne "Bize Katılın" formunu doldurarak indirimli biletlerle oyunu izleyebilir ve fuaye etkinliğimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi içinse tüm kanallar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saat ve Yer

31 May 2024 20:00 – 22:00

Aralık Sahne, Kavaklıdere, Esat Cd. No: 28/A, 06680 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Fuaye Ankara olarak 31 Mayıs Cuma günü saat 20.00'de, Aralık Sahne'de "Gong" oyununu izlemeye gidiyoruz. Oyundan 10 dakika sonra da Gong Sahne ekibiyle tanışıp sahne veya fuaye alanında oyun üzerine sohbet gerçekleştireceğiz.

NOT: Fuaye etkinliğimize katılıp indirimli biletlerle oyunu izlemek isterseniz "Bize Katılın" formumuzu doldurabilirsiniz. Formumuzu doldurduğunuzda adınıza yeriniz ayrılmış olacak. Oyun günü gişeden Fuaye Ankara seyircisi olduğunuzu belirterek sizin için ayırtılmış biletinizi temin edebileceksiniz. Fiyat bilgisi almak içinse bizimle iletişime geçebilrisiniz.

GONG Tiyatro Oyunu

Yaş Sınırı: 10+  Süre: 40 Dakika

Tek Perde - Sözsüz Oyun

GONG oyunu 4. Özdemir Nutku Tiyatro Ödülleri 2023 kapsamında ‘Yılın Kadın Oyuncusu’ ödülüne layık görülmüş, ‘Yılın Oyunu’ ve ‘Yılın Işık Tasarımı’ ödüllerine aday gösterilmiştir. Açıklıklar, bastırmalar, tıkanmalar, açılmalarla Gölgemiz ve ışığımızla Dışımız ve içimizle Hazinemizle bir büyüme dansı GONG’un varlığını hatırlama zamanı… İzleyeceğiniz GONG Performansı Doğum, Bebeklik-Çocukluk, Gençlik, Yolunu Bulmaya Çalışma, Zorunluluklar, İradeyi Kaybediş/Kayboluş İnsanın Gölgesiyle/ Kötüsüyle Mücadelesi Kriz, Farkediş/Dönüşüm bölümlerinden oluşan bir büyüme hikayesidir.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page