top of page
"Film Anlatıcısı Kız " - 9 Şubat Cuma, 20.30 - Alt Sahne - Arkhe Tiyatro
"Film Anlatıcısı Kız " - 9 Şubat Cuma, 20.30 - Alt Sahne - Arkhe Tiyatro

09 Şub Cum

|

Alt Sahne

"Film Anlatıcısı Kız " - 9 Şubat Cuma, 20.30 - Alt Sahne - Arkhe Tiyatro

Oyun: Film Anlatıcısı Kız Tarih: 9 Şubat Cuma, 20.30 Yer: Alt Sahne Ekip: Arkhe Tiyatro "Bize Katılın" formunu doldurarak indirimli biletlerle oyunu izleyebilir ve fuaye etkinliğimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi içinse tüm kanallar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saat ve Yer

09 Şub 2024 20:30 – 22:30

Alt Sahne, Bahçelievler, 39. Sk. 15A, 06490 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Fuaye Ankara olarak 9 Şubat Cuma günün saat 20.30'de, Alt Sahne'de"Film Anlatıcısı Kız" oyununu izlemeye gidiyoruz. Oyundan 15 dakika sonra da Arkhe Tiyatro ekibiyle tanışıp sahne veya fuaye alanında oyun üzerine sohbet gerçekleştireceğiz.

NOT: Fuaye etkinliğimize katılıp indirimli biletlerle oyunu izlemek isterseniz "Bize Katılın" formumuzu doldurabilirsiniz. Formumuzu doldurduğunuzda adınıza yeriniz ayrılmış olacak ve oyun günü gişeden Fuaye Ankara seyircisi olduğunuzu belirterek sizin için ayırtılmış biletinizi temin edebileceksiniz. Fiyat bilgisi almak içinse bizimle iletişime geçebilrisiniz.

Film Anlatıcısı Kız

Bir filmi anlatmak bir rüyayı anlatmak gibi bir şey. Bir "hayatı" anlatmaksa bir rüyayı ya da bir filmi anlatmak gibi bir şey. Film anlatıcısı bir kız! Kulağa tuhaf geliyor farkındayım ama benim için işler eskiden böyle yürüyordu. Artık terk edilmiş bir kasabada tek başına yaşayan bir kadınım. Film anlatıcısı bir kızın neler yaşamış olabileceğini hiç düşünmüş müydünüz? Anlatılacak çok şey var...

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page