top of page
"Evaristo" - 27 Mart Çarşamba, 20.00 - Fade Stage - Baum Tiyatro
"Evaristo" - 27 Mart Çarşamba, 20.00 - Fade Stage - Baum Tiyatro

27 Mar Çar

|

Fade Stage

"Evaristo" - 27 Mart Çarşamba, 20.00 - Fade Stage - Baum Tiyatro

Oyun: Evaristo Tarih: 27 Mart Çarşamba, 20.00 Yer: Fade Stage Ekip: Baum Tiyatro "Bize Katılın" formunu doldurarak indirimli biletlerle oyunu izleyebilir ve fuaye etkinliğimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi içinse tüm kanallar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saat ve Yer

27 Mar 2024 20:30 – 22:30

Fade Stage, Cinnah Caddesi, Güvenevler, Farabi Sk. 39/A, 06690 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Fuaye Ankara olarak 27 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00'de, Fade Stage'de "Evaristo" oyununu izlemeye gidiyoruz. Oyundan 10 dakika sonra da Baum Tiyatro ekibiyle tanışıp sahne veya fuaye alanında oyun üzerine sohbet gerçekleştireceğiz.

NOT: Fuaye etkinliğimize katılıp indirimli biletlerle oyunu izlemek isterseniz "Bize Katılın" formumuzu doldurabilirsiniz. Formumuzu doldurduğunuzda adınıza yeriniz ayrılmış olacak ve oyun günü gişeden Fuaye Ankara seyircisi olduğunuzu belirterek sizin için ayırtılmış biletinizi temin edebileceksiniz. Fiyat bilgisi almak içinse bizimle iletişime geçebilrisiniz.

Evaristo Tiyatro Oyunu

Yaş Sınırı: 13+ Süre: 60 dakika

Evaristo gidecek yeri olmayan bir kadının gözünden evine gitme umudu ve inadıyla yarattığı dünyasını, geçmişe, bugüne ve geleceğe dair tespitlerini ironik bir dille anlatıyor. Civan Canova’nın ustalıkla kaleme aldığı hikayenin oyun boyunca ne zaman başladığını ne zaman biteceğini kestiremiyoruz her şey çok önceden başlamış ve sonsuza dek sürecekmiş gibi. Hem çok tanıdık hem de çok yabancı. Evaristo dünya var olduğundan beri var olan bir unutulma ve eve gidememe hikayesi…

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page