top of page
"Aşalım Bunları" - 23 Mayıs Perşembe, 20:00 - Aralık Sahne
"Aşalım Bunları" - 23 Mayıs Perşembe, 20:00 - Aralık Sahne

23 May Per

|

Aralık Sahne

"Aşalım Bunları" - 23 Mayıs Perşembe, 20:00 - Aralık Sahne

Oyun: Aşalım Bunları Tarih: 23 Mayıs Perşembe, 20:00 Yer: Aralık Sahne Ekip: Reka Kolektif "Bize Katılın" formunu doldurarak indirimli biletlerle oyunu izleyebilir ve fuaye etkinliğimize katılabilirsiniz. Detaylı bilgi içinse tüm kanallar üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Saat ve Yer

23 May 2024 20:00 – 22:00

Aralık Sahne, Kavaklıdere, Esat Cd. No: 28/A, 06680 Çankaya/Ankara, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Fuaye Ankara olarak 23 Mayıs Perşembe günü saat 20.00'de, Aralık Sahne'de "Aşalım Bunları" oyununu izlemeye gidiyoruz. Oyundan 10 dakika sonra da Reka Kolektif ekibiyle tanışıp sahne veya fuaye alanında oyun üzerine sohbet gerçekleştireceğiz.

NOT: Fuaye etkinliğimize katılıp indirimli biletlerle oyunu izlemek isterseniz "Bize Katılın" formumuzu doldurabilirsiniz. Formumuzu doldurduğunuzda adınıza yeriniz ayrılmış olacak. Oyun günü gişeden Fuaye Ankara seyircisi olduğunuzu belirterek sizin için ayırtılmış biletinizi temin edebileceksiniz. Fiyat bilgisi almak içinse bizimle iletişime geçebilrisiniz.

Aşalım Bunları

Yaş sınırı: 8+

Süre: 50 Dakika

Belirsiz bir çift eve japon balığıyla döner; balığa istediği her şey olabilme şansı sunmaya çalışırlar. Bu çabanın ta kendisi balığın ölümüne sebep olan heteronormatif bir aile trajedisine dönüşür. Biri sivil toplumda, diğeri de teknoloji sektöründe markalaşmayı hedefleyen bu çift; asansörlerinde gerçekleşen bir çocuk ölümünün gölgesinde hayallerine ve fırsatlara tutunma çabasını nasıl sürdürebileceklerini araştırırlar. Bu yası ne kadar sahiplenebilirler, ne kadar geride bırakabilirler? Kişisel çabaları onlara sıkıştıkları akvaryumda nefes olur mu? Yoksa ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar bu bitimsiz krizin etkisinde savrulacaklar mıdır? Peki yasın performansı ürünleşebilir mi?

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page